ART / Oil paintings / Oil painting 14596279
nr 1459 6279
OIL PAINTING
unidentified artist, insjölandskap med kor. Signed. Oil on canvas, 60x12, outer dimensions including frame: 78x139,
Oidentifierad konstnär, insjölandskap med kor. Signerad. Olja på duk, 60x12, yttermått inklusive ram: 78x139 cm
SEK 200
Monday April 4 2022
at 19:22:11
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)